Agnieszka Pachela
psycholożka, psychoterapeutka (w trakcie certyfikacji)
Agnieszka Pachela jest psycholożką oraz psychoterapeutką w trakcie certyfikacji w czteroletniej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej pod kierownictwem dr hab. Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej. Ukończyła również 2,5-letnie studia z seksuologii klinicznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza oraz roczne Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Instytucie Edukacji i Terapii. Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując w placówkach edukacyjnych szkołach i przedszkolach oraz w placówkach zdrowia psychicznego. Odbyła także staże, podczas których pogłębiała wiedzę i umiejętności z zakresu zdrowia psychicznego oraz wsparcia pacjentów seksuologicznych. W swojej pracy korzysta z technik terapii poznawczo-behawioralnej, terapii schematu oraz mindfulness. Istotne jest dla niej stosowanie metod potwierdzonych naukowo. Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi i dziećmi doświadczającymi kryzysów życiowych, trudności w relacjach, zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych oraz problemów dotyczących sfery seksualnej. W swojej pracy kieruje się empatią i uważnością na potrzeby pacjenta, przywiązując dużą wagę do budowania bezpiecznej i opartej na zaufaniu relacji terapeutycznej. Pracuje zgodnie z zasadami etyki zawodowej, a swoją praktykę poddaje regularnej superwizji.
















