Marta Wleklak
psycholożka, psychoterapeutka (w trakcie certyfikacji)
Absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie kształci się w ramach czteroletniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Członkini Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).
Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. na oddziale ogólnopsychiatrycznym
Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka” w Gnieźnie oraz
oddziale dziennym psychiatrycznym w Centrum Zdrowia Psychicznego Instytutu Psychoedukacji, w Poradni „Zdrowie Psychiczne”, na oddziale dziennym leczenia uzależnień, współprowadząc warsztaty dla wolontariuszek Stowarzyszenia Amazonki. Regularnie uczestniczy w szkoleniach, kursach i superwizjach, aby skutecznie pomagać osobom doświadczającym różnych trudności. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych zmagających się z zaburzeniami afektywnymi (depresja, choroba afektywna dwubiegunowa), zaburzeniami psychotycznymi (m.in. w przebiegu schizofrenii), zaburzeniami lękowymi oraz będących w kryzysie życiowym, doświadczających trudności relacyjnych. Dba o to, aby współpraca z pacjentem była oparta na wzajemnym szacunku i poczuciu bezpieczeństwa. Proponowane oddziaływania terapeutyczne dostosowuje do indywidualnych potrzeb danej osoby. W pracy kieruje się zasadami zawartymi w Kodeksie Etyczno-Zawodowym Psychologa.
















